Disponojume širokou škálou najnovsích technológií

Sme hrdí na to, že za krátky čas sme sa stali najobľúbenejším poskytovateľom tlačiarenských služieb v našom meste.

Hovorí sa, že na starých priateľoch si človek môže budovať pevné základy života. V našom prípade sa  priateľstvo z detstva rozrástlo do obchodného partnerstva.

Naša spoločnosť ponúka od roku 2013 komplexné tlačiarenské služby, od grafického návrhu až po realizáciu produktov. Na začiatku sme sa špecializovali najmä na menšie grafické, kopírovacie, tlačové a dokončovacie služby, ktoré zabezpečovali naše kvalitné stroje značky Epson, Canon, Cyklos, UniFoilPrinter vybavenia.

Od roku 2014 môžete nájsť a objednať si naše výrobky v počítačovom obchode PosTel na adrese Gazdovský rad 40, v Šamoríne.

 V roku 2015 sa náš tím aj strojový park rozšírili. Od tohto roku sa zaoberáme aj návrhom dizajnu exteriéru a interiéru, ich grafickým návrhom reklamných prvkov, tlačou a dokončovaním.

V roku 2016 došlo znova ku skvalitneniu stojového parku, rozšírili sme ho o  produkčnú tlačiareň Xerox Versant, ktorá umožňuje rozšírenie ponuky nielen pre podnikateľské subjekty, ale aj súkromných klientov.

Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb za najvýhodnejšie ceny.

COPYSHOP: tlač, kopírovanie, skenovanie

GRAFICKÝ NÁVRH: Grafický návrh reklamných materiálov, veľkoplošných reklamných nosičov, výkladov, firemného loga, vizitiek, dekoračných tlačovín na aranžovanie, svadobných oznámení a pozvánok, tvorba a úprava dokumentov na tlač, grafická príprava fototapiet, retuš a úprava fotografií, návrh, príprava a tlač iných produktov

DIGITÁLNA A PRODUKČNÁ TLAČ: Čierno-biela a farebná tlač v malom a veľkom formáte, tlač CAD výkresov a vizualizácií, tlač fotiek, fototapiet, tlač exteriérových nosičov  (billboardy, plachty, výkladové reklamy, autofólie, PVC tabule), potlač textilu, potlač šálok a iných darčekových predmetov.

FINALIZAČNÉ PRÁCE : Laminovanie, bigovanie, perforovanie, rezanie, zošívanie, tvrdá a mäkká tepelná väzba, hrebeňová väzba, drôtená väzba, polep automobilov a výkladov, lepenie billboardov, montáž reklamnej plachty, lepenie podlahových fototapiet